Trnavský región - informačný portál

Inzeráty 1-20 z 3064

INZERCIA v

Detský bicykel Dino 12 AC Milano (Dino Bikes)

Dátum pridania: 30.9.2014

Detský bicykel Dino 123GLN - 12 AC Milano , výrobca Dino Bikes Italy je športový bicykel pre malých závodníkov. s licenciou svetoznámeho futbalového klubu AC Miláno. Kolesá majú plastový ráfik s plnou pneumatikou, čo vylučuje možnosť defektu a zároveň zjednodušuje údržbu, nakoľko netreba kolesá dohusťovať. Bicykel má 2 predné čelusťové brzdy. Stredové zloženie má stály prevod, tzv. furtšlap. Bicykel je vybavený pomocnými kolieskami. Hmotnosť bicyklíka je 6,8 kg. Vo farbách klubu AC Miláno. Doporučená výška dieťaťa je 87-120 cm.

Detský bicykel Dino 12 AC Milano (Dino Bikes)

Robotnícka, turistická ubytovňa vo Zvolene

Dátum pridania: 30.9.2014

Ubytovňa vo Zvolene na Hronskej ulici s kapacitou 100 lôžok ponúka možnosť dlhodobého prechodného ubytovania v robotníckej časti ubytovne, ale aj krátkodobého ubytovania v turistickej časti za výhodné ceny. V bunkovom systéme sú k dispozícii 2-posteľové, 3-posteľové a 4-posteľové izby.

Robotnícka, turistická ubytovňa vo Zvolene

Opatrovanie DE- Gerlingen (14 km za Stuttgartom)

Dátum pridania: 29.9.2014

Popis klienta: Pani má 75 rokov, 164 cm a 56 kg. Býva sama v rodinnom dome. Pani slabšie počuje, má alergiu na laktózu. Pred časom jej zomrel manžel a trpí depresiami, inak je mobilná a pomerne samostatná. Pomocná sila musí pani motivovať k istým činnostiam ako napr. varenie, obliekanie, hygiena... Predtým ako sa u nej začala prejavovať depresia bola aktívna, rada spievala, chodila na rôzne akcie, plávala a pomáhala ľuďom. Je potrebné v nej vzbudzovať záujem o tieto aktivity. Požiadavky: žena, veľmi dobrá znalosť nemeckého jazyka, vodičský preukaz, na veku nezáleží, fajčenie povolené iba vonku, základ je vedieť motivovať Výhody: vlastná izba s TV, kúpeľňou a balkónom, voľno 2-3 hodiny denne + jeden pol deň v týždni Nástup: 5.10. 2014 Turnus: 2 mesiace Odmena: 1170 eur (netto) + cestovné preplatené v plnej výške Registračný formulár uchádzača o prácu nájdete na našej internetovej stránke v sekcii Registrácia, alebo Vám ho spolu s ďalšími informáciami radi poskytneme emailom. U nás žiadne poplatky neplatíte. Web: www.solidcare24.eu Email: solidcare@solidcare.sk FB: Solid Care – 24 hodinové opatrovanie

Opatrovanie DE- Gerlingen (14 km za Stuttgartom)

Čistenie kamiónov, autobusov

Dátum pridania: 29.9.2014

Tepovanie kamiónov, autobusov Kompletné vyčistenie interiéru vozidla má dva dôležité aspekty a to, že kamión vyzerá čisto (estetické hľadisko) a každodenné používanie dopravného prostriedku je aj otázkou hygieny. Po vytepovaní čalúnenia sa odstránia roztoče a tým sa vydezinfikujú nielen sedacie časti ale aj pri čistení plastov sa dezinfikuje všetko s čím prichádzate do kontaktu. Dopravné prostriedky tepujeme v pohodlí Vášho domova. Netepujeme v zimnom období. 0908 771 231 Sme tu pre Vás kdekoľvek a kedykoľvek! www.tepovanie-jamar.sk www.jamar.sk

Čistenie kamiónov, autobusov

Upratovanie Bratislava

Dátum pridania: 29.9.2014

Čistiace a upratovacie služby 0908 771 231 Sme tu pre Vás kdekoľvek a kedykoľvek! www.jamar.sk

Upratovanie Bratislava

Zimne pneu PIRELLI 195/65/15 na diskoch 4x108

Dátum pridania: 28.9.2014

Predam zimne pneumatiky PIRELLI 195/65/15 vo vybornom stave, dezen 7mm, obute na plechovych diskoch roztec 4x108 vyvazene, pripravene na sezonu. Cena za komplet:160€ Moznost zaslat kurierom.

Zimne pneu PIRELLI 195/65/15 na diskoch 4x108

Strojové čistenie podlahy - v TESCU

Dátum pridania: 28.9.2014

Ponúkame vám jednorazové, alebo pravidelné strojové čistenie vašej podlahy a to v priestoroch školy, škôlky, kancelárií, hotelov či penziónov. 0908 771 231 Sme tu pre Vás kdekoľvek a kedykoľvek! www.jamar.sk

Strojové čistenie podlahy - v TESCU

Strojové čistenie podlahy - v TESCU

Dátum pridania: 28.9.2014

Ponúkame vám jednorazové, alebo pravidelné strojové čistenie vašej podlahy a to v priestoroch školy, škôlky, kancelárií, hotelov či penziónov. 0908 771 231 Sme tu pre Vás kdekoľvek a kedykoľvek! www.jamar.sk

Strojové čistenie podlahy - v TESCU
Inzeráty 1-20 z 3064

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

INZERCIA

Trnavský región - informačný portál o stravovaní, ubytovaní, kultúre, inzercii, firmách a službách v regióne

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang