Trnavský región - informačný portál

Inzeráty 1-20 z 3073

INZERCIA v

Predám písací stroj

Dátum pridania: 22.11.2014

Predám kufríkový písací stroj zn. Consul model 2226 šedej farby, používaný, ale v dobrom stave, vhodný do kancelárie aj k výučbe strojopisu (20 eur). Iba osobný odber - Partizánske. V prípade záujmu nevolajte, píšte na : miro-ba-1@centrum.sk

Predám písací stroj

Predám postrekovač, záhrad. hadicu

Dátum pridania: 22.11.2014

Predám 12 l postrekovač zn. Miura plast. Hermetic- používaný (10 eur) a ¾ ´´ záhradnú hadicu dĺžka cca 10 m - používaná (10 eur). Iba osobný odber - Partizánske. V prípade záujmu nevolajte, píšte na : miro-ba-1@centrum.sk

Predám postrekovač, záhrad. hadicu

Predám autonabíjačku

Dátum pridania: 22.11.2014

Predám veľmi málo použitú kvalitnú nabíjačku zn. ABSAAR (Nemecko, ako nová). Umožňuje nabíjať 12 voltové batérie. Vysoký prúd - 6A umožňuje rýchle a spoľahlivé nabíjanie každej batérie od 20 do 120Ah. Po 3-4 hodinách nabíjania môžete batériu začať používať vo vozidle, 25 eur. Iba osobný odber - Partizánske. V prípade záujmu nevolajte, píšte na : miro-ba-1@centrum.sk.

Predám autonabíjačku

Predám autozdviháky

Dátum pridania: 22.11.2014

Predám nepoužitý pojazdný hydraulický zdvihák s nosnosťou do 2 000 kg so železnými kolieskami, zdvih 135 – 335 mm (25 eur); hydraulický zdvihák – panenka s nosnosťou do 2 000 kg – použitý, zdvih 155 – 310 mm (8 eur); nožnicový zdvihák s kľukou s nosnosťou do 1 000 kg – použitý 2x, zdvih 235 – 383 mm (10 eur) - ľahká manipulácia, ideálni a výborní pomocníci do garáže alebo do dielne. Iba osobný odber - Partizánske. V prípade záujmu nevolajte, píšte na : miro-ba-1@centrum.sk.

Predám autozdviháky

Predám papagájov Agapornis aj s klietkou

Dátum pridania: 22.11.2014

Predám 2 páry mladých hravých a čiperných papagájov - agapornis, r. 2014, okrúžkované, s novou zariadenou klietkou a búdkou, len spolu (tak sú zvyknutý), nenáročný chov, do bytu milí spoločníci pre dospelých, potešenie pre deti, cena 100 eur. Iba osobný odber - Partizánske. V prípade vážneho záujmu nevolajte, píšte na : peterbasm@centrum.sk.

Predám papagájov Agapornis aj s klietkou

Likvidácia azbestových striech

Dátum pridania: 19.11.2014

Naša spoločnosť Oravex Slovakia je spoľahlivým partnerom pri demontáži azbestových striech. Kladieme mimoriadny dôraz na šetrné a kompletné odstránenie a zneškodnenie azbestovej strechy v zmysle platných predpisov s ohľadom na životné prostredie. Ponúkame kompletný servis. S čím všetkým môžme pomôcť ? - Vypracovanie projektu sanácie a odstránenia azbestu - Komunikácia s príslušným orgánom štátnej správy - Odborná demontáž a likvidácia azbestovej strechy - Vyčistenie priestorov Práce vykonávame v rámci celej SR.

Likvidácia azbestových striech

Trnava TEPOVANIE

Dátum pridania: 19.11.2014

www.tepovanie-jamar.sk

Trnava TEPOVANIE

Dom na splátky

Dátum pridania: 18.11.2014

Pomôžeme Vám pri riešení financovania výstavby Vašej nehnuteľnosti presne podľa Vašich potrieb a možností. Úzko spolupracujeme s lídrom na Európskom bankovom trhu. Prefinancujeme Vašu stavbu s bezkonkurenčnou úrokovou sadzbou 1,79% p.a. a so 100% zľavou z poplatku za poskytnutie! PONUKA PLATI do 31.12.2014

Dom na splátky

Podvinutý naberaný top s krátkym rukávom

Dátum pridania: 17.11.2014

Padavý tenučký top staroružovej farby. Zaujímavý top s okrúhlym výstrihom a krátkymi naberanými rukávmi. Keď vytiahnete tento top, máte pocit, že je to malé, ľahké a ukrčené nič. No keď si ho oblečiete, pochopíte aký je to geniálny strih. Okolo výstrihu sa sťahuje rozstrapkanou stuhou na mašľu, je naberaný a padá na pás, kde je podvinutý, pretože spodný obvod je stiahnutý na gumičku. Pový top sa predal okamžite po vybalení a majiteľka je ním nadšená. Pranie: do 30°C, žehlenie na I

Podvinutý naberaný top s krátkym rukávom
Inzeráty 1-20 z 3073

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

INZERCIA

Trnavský región - informačný portál o stravovaní, ubytovaní, kultúre, inzercii, firmách a službách v regióne

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang