Trnavský región - informačný portál

Inzeráty 1-20 z 3002

INZERCIA v

Tehly BRITTERM

Dátum pridania: 3.7.2015

Ponúkame vám kvalitné tehliarske výrobky slovenskej výroby s dlhoročnou tradíciou. Obvodové murivo, nosné priečky, deliace priečky, malorozmerové výrobky, keramické preklady, keramický strop.

Tehly BRITTERM

Solárne systémy, čerpadlá, klimatizácie Prievidza

Dátum pridania: 3.7.2015

Spoločnosť Insta-pl vám ponúka kompletné riešenia vykurovania, zdravotechnických inštalácií a rozvodov plynupre: byty, rodinné domy, 2-generačné rodinné domy, veľké bytové domy, podnikanie a priemysel a to v oblasti novostavieb a modernizácie.

Solárne systémy, čerpadlá, klimatizácie Prievidza

Výstavba domov, rekonštrukcie domov a bytov

Dátum pridania: 3.7.2015

Ponúkame vám svoje služby v oblasti výstavby rodinných domov. Špecializujeme sa na výstavbu úsporných, nízkoenergetických a pasívnych rodinných domov a iných stavebných objektov. Našou činnosťou je hlavne výstavba murovaných HRUBÝCH STAVIEB za použitia stavebného materiálu Pórobeton Ostrava ( alebo Ytong, Porotherm, Heluz ... ), zakladanie stavieb, klampiarske a pokrývačské práce. Samozrejme po ukončení hrubej stavby pokračujeme po dohode s klientom v realizácii stavby do štádia HOLODOM alebo až NA KĽÚČ. Sme jedným z hlavných partnerov výrobnej spoločnosti Pórobeton Ostrava a preto dokážeme klientovi poskytnúť bezkonkurenčnú cenovú ponuku pri realizácii murivovej časti hrubej stavby. Máme vlastné stavebniny, ktoré zabezpečia výhodné zľavy pre zákazníka pri použití ďalších stavebných materiálov potrebných na stavbe, samozrejmosťou je aj plynulé zásobovanie stavby bez zbytočného čakania. Až 90% stavebného materiálu nakupujeme priamo u výrobcov a tým predchádzame zbytočnému predraženiu. Pôsobíme na území TN, ZA, TT, BA, NR kraja. Nezáväznú CENOVÚ PONUKU na hrubú stavbu, holodom alebo aj na kľúč vám vypracujeme ZDARMA do 48 hodín od doručenia podkladov.

Výstavba domov, rekonštrukcie domov a bytov

Sťahovacie služby Bratislava, Košice 0949 540 283

Dátum pridania: 2.7.2015

POnúkame kvalitné sťahovacie služby v Bratislave a Košiciach. Sťahujeme byty, rodinné domy, kancelárie a firmy.

Sťahovacie služby Bratislava, Košice 0949 540 283

Ubytovanie neďaleko kúpaliska Margita-Ilona, LV

Dátum pridania: 2.7.2015

Ponúkame vám príjemné ubytovanie v súkromí rodinného domu, v mestskej časti Kalinčiakovo, len 1 km od kúpaliska Margita-Ilona a 10 km od kúpaliska Santovka! Príďte sa k nám ubytovať a stráviť príjemnú dovolenku! K dispozícii sú 2 izby /1x4 a 1x3/ s televízorom, kúpeľňa s wc, samostatné wc, zariadená kuchyňa. Pri objekte sa nachádza altánok s grilom, parkovanie vo dvore.

Ubytovanie neďaleko kúpaliska Margita-Ilona, LV

Drevohliníkové okná DUOMAX®

Dátum pridania: 2.7.2015

Okná DUOMAX® sme vlastnou iniciatívou vytvorili ako najhrubšie dostupné drevohliníkové okná na trhu. Ak hľadáte nadčasový dizajn a parametre spolu s precíznym vyhotovením, nemusíte ďalej hľadať. http://www.eurookna-drevar.sk

Drevohliníkové okná DUOMAX®
Inzeráty 1-20 z 3002

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

INZERCIA

Trnavský región - informačný portál o stravovaní, ubytovaní, kultúre, inzercii, firmách a službách v regióne

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang