Trnavský región - informačný portál

Inzeráty 1-20 z 3326

INZERCIA v

Účinná sebaobrana

Dátum pridania: 18.12.2014

Ponúkam výuku účinnej sebaobrany založenej na princípoch wing chun kung fu v súkromnej telocvični v obci Drahovce ako aj obranu voči rôznym zbraniam a iné. Viac info na www.umenieboja.net alebo fero.arvay@gmail.com

Účinná sebaobrana

Protektor Insa Turbo SPECIAL TRAK 235/75-15 4x4

Dátum pridania: 19.12.2014

Protektor Insa Turbo 235/75 R15 105Q SPECIAL TRAK - 119,-s DPH Objednávajte na www.pneumatiky-protektory.sk

Protektor Insa Turbo SPECIAL TRAK 235/75-15 4x4

Likvidácia červotoča, vysúšanie muriva mikrovlnami

Dátum pridania: 19.12.2014

Špecializujeme sa na likvidáciu drevokazných škodcov (červotoč, drevomorka, fúzač...) a vysušovanie muriva a stien mikrovlnnou metódou. Mikrovlnná technológia je šetrná, lacná a ekologická. Rýchlosť, 100 % účinnosť, cena a dlhodobé záruky sú hlavnými výhodami tejto technológie oproti iným metódam. Mikrovlnná technológia je program komplexnej likvidácie drevokazných škodcov so 100 % účinnosťou a dlhodobými zárukami.

Likvidácia červotoča, vysúšanie muriva mikrovlnami

Predám papagájov Agapornis aj s klietkou

Dátum pridania: 18.12.2014

Predám 2 páre mladých čiperných a hravých papagájov – Agapornis s čakajúcim potomstvom, r. 2014, okrúžkované, s novou zariadenou klietkou s búdkou, najlepšie spolu - tak sú zvyknutý, cena 100 eur (prípadne aj jednotlivo: Agapornis 15 €/ks, nová zariadená klietka (dl- 49 v- 47 š-30 cm) 36 €, nova búdka 8 €, nenáročný chov, do bytu milí spoločníci pre dospelých, hotový darček a potešenie pre deti. Iba osobný odber - Partizánske. V prípade vážneho záujmu píšte na : peterbasm@centrum.sk.

Predám papagájov Agapornis aj s klietkou

Predám autonabíjačku

Dátum pridania: 18.12.2014

Predám málo použitú kvalitnú nabíjačku zn. ABSAAR (Nemecko, ako nová). Umožňuje nabíjať 12 voltové batérie. Vysoký prúd - 6A umožňuje rýchle a spoľahlivé nabíjanie každej batérie od 20 do 120Ah. Automaticky sa prepne ak je batéria nabitá. V prípade, že dôjde ku skratu, nabíjačka automaticky vypne výstupné napätie. Po 3-4 hodinách nabíjania môžete batériu začať používať vo vozidle, 23 eur. Iba osobný odber - Partizánske. V prípade záujmu píšte na : miro-ba-1@centrum.sk.

Predám autonabíjačku

Predám oleje, nemrznúcu zmes, kanister

Dátum pridania: 18.12.2014

Predám celoročný motorový olej WINERGY (Nemecko) 15W40 – 5 l (13 eur); CAREX (Francia) 15W40 – 5 l (13 eur); MADIT M8AD (Slovensko) 15W50 – 7 l (14 eur); 10 l plechový kanister – použitý (8 eur) ; nemrznúcu zmes do chladičov TWIN (Slovensko) - 60°C 6 l (2 eur/l). Iba osobný odber - Partizánske. V prípade záujmu píšte na : miro-ba-1@centrum.sk.

Predám oleje, nemrznúcu zmes, kanister

Predám postrekovač, záhr. hadicu

Dátum pridania: 18.12.2014

Predám 12 l postrekovač zn. Miura plast. Hermetic- používaný (8 eur) a ¾ ´´ záhradnú hadicu dĺžka cca 10 m - používaná (8 eur). Iba osobný odber - Partizánske. V prípade záujmu píšte na : miro-ba-1@centrum.sk

Predám postrekovač, záhr. hadicu

Predám písací stroj

Dátum pridania: 18.12.2014

Predám kufríkový písací stroj zn. Consul model 2226 šedej farby, používaný, ale v dobrom stave, vhodný do kancelárie aj k výučbe strojopisu (15 eur). Iba osobný odber - Partizánske. V prípade záujmu píšte na : miro-ba-1@centrum.sk

Predám písací stroj

Údiareň na Vianoce

Dátum pridania: 17.12.2014

Ešte stále hľadáte ten najlepší a netradičný darček? Praktická údiareň, ľahko skladateľná a lacná. Údiareň na mäso a ryby poteší nielen rybára ale aj každého gurmána. Obsahuje dva horáky na lieh, dva rošty a hustú dosku. Rozmery údiarne 40 x 27cm. Tovar nájdete v našom najväčšom e-shope pre rybárov: www.hacik.sk Objednávacie číslo: 625 335

Údiareň na Vianoce
Inzeráty 1-20 z 3326

Správa inzerátov

Pridajte si bezplatne občiansky inzerát.

Ak máte záujem váš inzerát upravovať, vymazať a topovať alebo chcete pridať komerčný inzerát - registrujte sa na portáli.

Firmy môžu zadávať inzeráty neobmedzene prostredníctvom zakúpeného zápisu v Katalógu firiem alebo kreditným systémom prostredníctvom registrácie na portáli.

INZERCIA

Trnavský región - informačný portál o stravovaní, ubytovaní, kultúre, inzercii, firmách a službách v regióne

Internetové služby

Obce v regióne mesta

Všeobecné podmienky pridania inzerátu

 1. Prevádzkovateľ zverejní na portáloch v sieti Virtualne.sk len inzeráty písané v slovenskom jazyku
 2. V inzercii je zakázané písanie textu inzerátu VEĽKÝMI PÍSMENAMI a pred názov inzerátu vkladať medzeru a znaky ako napr. ? ! ( ) : . „ @ # © a pod. Takéto inzeráty budú zo stránky vymazané.
 3. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo zmeniť alebo zmazať inzeráty, ktoré:
  • sa neriadia platnými zákonmi Slovenskej republiky a sú v rozpore s morálkou a dobrými mravmi
  • obsahujú alebo javia prvky národnostnej, rasovej alebo náboženskej diskriminácie alebo obsahujú informácie poškodzujúce dobré meno
  • obsahom vyzývajú k násiliu a lebo nelegálnym akciám
  • obsahujú obscénny text alebo foto
  • majú sexuálny podtext a ponúkajú erotický tovar alebo služby
  • ponúkajú drogy alebo zbrane
  • sú bez konkrétneho obsahu napr. Ponuka práce na www (názov stránky)
  • obsahujú na priložených fotografiách cenníky, textové informácie, a pod.
  • ponúkajú bezpracné a ľahké zárobky
  • sa svojim textom javia ako podvodné ponuky
  • obsahujú internetové služby a samostatné odkazy na webové stránky
  • obsahujú HTML tagy alebo iné skripty
  • ponúkajú kopírovanie diskiet, CD, DVD, letákov, dopisov, vkladanie letákov do obálok
  • ponúkajú časti tiel alebo telesné orgány
 4. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo vymazať nevhodné a duplicitné inzeráty tj. inzeráty s rovnakým textom pridané na jeden portál v krátkom čase za sebou a inzeráty zaradené do neprislúchajúcich kategórií.
 5. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo nepovoliť alebo vymazať zobrazenie obrázkov, na ktoré nemá inzerujúci zakúpené licenčné práva alebo on sám nie je ich autorom. Vkladateľ obrázkov si je plne vedomý, že za porušenie autorského zákona nesie plnú zodpovednosť a prevádzkovateľ portálu sa dištancuje od akejkoľvek zodpovednosti voči tretím osobám.
 6. Pri opakovanom porušovaní horeuvedených podmienok si prevádzkovateľ vyhradzuje právo pozastaviť inzerentovi možnosť inzerovať na portáloch v sieti Virtualne.sk
 7. Zverejnený inzerát bude na stránkach viditeľný na dobu určenú inzerantom a po tejto dobe bude automaticky vymazaný.
 8. Zrušiť inzerát pred vypršaním určenej doby inzercie môžu len registrované osoby.
 9. Tieto podmienky pre pridávanie inzerátov nadobúdajú platnosť a účinnosť v okamihu ich zverejnenia. Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo tieto podmienky podľa potreby zmeniť, podobne ako aj právo meniť a vylepšovať služby poskytované v sieti Virtualne.sk a to predchádzajúceho oznámenia zmien inzerentovi a bez jeho súhlasu.
Kontakt | O nás | Reklama | Podmienky použitia |
lang