Úvod > Top ponuky

Top ponuky firiem - Trnavský región - informačný portál

Šiškove vence

V predaji už aj šiškové venčeky, zaťažené misky , črepníkové kvety na vysádzanie.

Dátum pridania: 10.9.2018

Galanta - Tepovanie sedačiek

TEPOVANIE A ČISTENIE SEDAČIEK GALANTA

Dátum pridania: 29.8.2018

Terče na šípky SPORTINO Trnava

Veľký výber rôznych terčov na šípky pre domáce, ale i profi využitie pre hráčov a trénig. Terče na šípky sú kvalitné, dizajnovo prepracované, na výber rôzne veľkosti a materiál, ako: sisalový terč, elektronický terč a rôzne sety terčov so šípkami.

Dátum pridania: 16.8.2018

Velkokapacitný kontajner Hlohovec

Odvoz odpadov velkokapacitnými kontajnermi pre podnikateľské subjekty a domácnosti v Hlohovci a okolí. Pre výpočet ceny nás kontaktujte

Dátum pridania: 15.8.2018

Nábytok na mieru NOVOBYT Piešťany- Vrbové

Hľadáte firmu v Piešťanoch a okolí, ktorá Vám vyrobí nábytok do celého bytu, domu ? NOVOBYT s.r.o. zameriame, vyrobíme, dopravíme aj namontujeme. Odborné poradenstvo, individuálny prístup k zákazníkovi.

Dátum pridania: 4.8.2018

Sirupy s kúskami ovocia a 66% tným obsahom šťiav z medu za horúca plnené

Sirup s viac ako 75% slovenských surovín od našich farmárov. Sirup je výnimočný plávajúcimi kúskami ovocia a obsahuje viac ako 66% ovocia.

Dátum pridania: 18.7.2018

Paleta Kontakt s.r.o. Trnava- výkup, oprava, predaj drevených paliet

Paleta Kontakt s.r.o. Trnava sa zaoberá nákupom, predajom a opravou drevených paliet. Vykupujeme europalety, štandardné palety a paletové nádstavce. Palety môžu byť aj poškodené. Drevené palety je možné použiť aj na výrobu dreveného nábytku z paliet.

Dátum pridania: 11.7.2018

Priprav kokteil Pinacoladu, Polárne more s kokosovým sirupom alebo Curacao

Tieto dva známe miešané nápoje si viete s našimi sirupmi pripraviť rýchlo a jednoducho v pohodlí domova, v bare alebo vo vašej reštaurácií. Sirupy Curacao a Kokos obsahujú 30% ovocných štiav, čo Vám v kokteily zvýrazní chuť a vôňu.

Dátum pridania: 11.5.2018

Osobný bankrot - VOLÁR & PARTNERS Piešťany

Špecializácia: Našim špeciálnym zameraním je konkurzné a insolvenčné právo, vrátane riešenia likvidácie, úpadku a osobného bankrotu.

Dátum pridania: 1.4.2018

Advokátska kancelária Piešťany - VOLÁR & PARTNERS

Právne poradenstvo a služby v oblasti občianskeho, obchodného, pracovného, rodinného a správneho práva, zastupovanie pred súdmi a úradmi.

Dátum pridania: 1.4.2018

Kuchyne na mieru STUDIO.IT Piešťany

Vďaka našim mnohoročným skúsenostiam poskytuje STUDIO.IT zákazníkom tú najvyššiu kvalitu kuchynských liniek. Moderné aj rustikálne luxusné kuchyne na mieru pre Vás.

Dátum pridania: 1.4.2018

Otvorený deň Eshop-web-Online marketing 18.4. v Trnave

Rozmýšľate o e-shope, alebo ho už prevádzkujete? Chcete vedieť, ako získať viac zákazníkov cez Váš firemný web alebo e-shop? Príďte ZDARMA na Otvorený deň 2 v 1 V stredu 18.4. 2018 v Trnave, Zavolajte pre viac informacií. Gabriela Pestúnová 0905 303

Dátum pridania: 19.3.2018

Pánske náramkové hodinky CITIZEN AT 8019-02W Hodinárstvo EMILI Hlohovec,TT

Inteligentné Vodotesné pánske náramkové hodinky ECO DRIVE, radiocontroll so zafírovým sklom máme skladom. Široký výber nielen pánskych hodín.

Dátum pridania: 12.3.2018

Ak chcete zadávať firemné ponuky do sekcie Top ponuky firiem na mestskom a zároveň regionálnom portáli, registrujte svoju firmu v Katalógu firiem