Úvod > Ponuka práce > Obchod, obchod. zástupca > Sériový nákupca

Sériový nákupca

Pracovná oblasť:
Obchod, obchod. zástupca
V meste:
okres Bánovce nad Bebravou
Možný termín nástupu:
ASAP
Ponúkaný druh pracovného pomeru:
Hlavný
Ponúkame:
- možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch

- ďalšie odborné vzdelávanie

- stabilita nadnárodnej spoločnosti

- práca v príjemnom kolektíve

- pružná pracovná doba

- lístky na mnohé športové a kultúrne podujatia (korčuľovanie, tenis, squash, plávanie,

divadlá, koncerty...)

- 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti
Náplň práce:
Ponúkaný plat:
od 957€ - v závislosti od dosiahnutých skúseností + 20% mesačná prémia
Vhodná pre absolventa:
Áno
Podmienky výberového konania:
V prípade, že spĺňate požiadavky a naša pracovná ponuka Vás oslovila, zašlite prosím svoj životopis v slovenskom aj anglickom jazyku na kontakty uvedené nižšie.Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.Informácie o spracúvaní osobných údajov uchádzačov o zamestnanie nájdete na stránke:

https://www.hella.com/hella-sk/sk/Kariera-20.html
O spoločnosti:
Spoločnosť HELLA je globálne pôsobiaci rodinný podnik s okolo 34 000 zamestnancami a viac ako 125 pobočkami vo viac ako 35 krajinách. Koncern HELLA vyvíja a vyrába komponenty a systémy svetelnej techniky a elektroniky v obchodnej oblasti automobilového priemyslu. HELLA okrem toho disponuje jednou z najväčších obchodných organizácií pre automobilové súčiastky, príslušenstvo, diagnostiku a servisné služby v Európe. V segmente špeciálnych produktov HELLA vyvíja výrobky pre špeciálne vozidlá a úplne nezávislé produkty, ako napríklad osvetlenie ulíc a priemyselné osvetlenie. V podniku so zahraničnou majetkovou účasťou vznikajú okrem toho kompletné moduly pre automobily, klimatizačné systémy a palubnú kabeláž. S viac ako 6 000 zamestnancami v oblasti výskumu a vývoja patrí HELLA k významným tvorcom inovácií na trhu.
V hospodárskom roku 2015/2016 dosiahol koncern HELLA obrat približne 6,4 miliardy eur a patrí tak medzi 40 najvýznamnejších svetových automobilových subdodávateľov ako aj medzi 100 najväčších nemeckých priemyselných podnikov.
Kontakt:
Viac informácií
Dátum pridania:
7.7.2018
Počet videní:
134